/ november 12, 2010/ Arvutid, Internet & muu elektroonika, Mupsiku katsetused/ 0 kommentaari

Kuna see sissekanne räägib katsetusest ja selle blogi esmakordsest loomisest, on pealkiri minu meelest igati sobilik – Algus.;
Nüüd aga on aeg avaldada selle aasta suurim saladus, mida olen viimased pool aastat kiivalt varjanud kõigi ja kõige eest, kui välja arvata mõned üksikud sõbrad, kes ei tegele blogimisega.
On aeg kergitada selle aasta suurima saladuse loori, millele võiks julgelt märksõnadeks panna raha, internet, veebindus, blogi ja kampaania.

2010aasta maikuus leidsin Facebookist Cactus Hostingu reklaami, mis lubas kõikidele hiljemalt maikuu jooksul liitujatele 6 kuud tasuta veebimajutust. Kuna mul juba mõlkusid mõtted blogi kolimise peale isiklikule aadressile, otsustasin mõned päevad hiljem regada aadress Cactus Hostingusse, millel oli tegelikult kaks eesmärki: saada blogi kindlasti uuele aadressile ehk registreerida uus domeen. Cactus aitas mul otsustada veebipäeviku aadressi, milleks sai muleioleblogi.net. Otsustamises aitas ettevõtte just tasuta kampaania näol, mis oli küll väiksem, mitte nii tähtsam kui esimene eesmärk, kuid siiski eesmärk – saada teada, kas 6 kuud tasuta veebimajutust on reaalsus või illusioon õnnes, mis kuu-kahe pärast arve nägemise ajal purustatakse.

Cactus Hosting: "6 kuud tasuta veebimajutust"

Kahjuks täpseid tingimusi kampaanias osalemiseks ei mäleta :( Mul oli sellest lehest tehtud isegi screenshot, kuid kahjuks näin olevat selle ära kustutanud.  Mis siis ikka. Võtsin kampaania pildi (paremal) ettevõtte Facebooki lehelt piltidekogust.
Nüüd, kuus kuud hiljem, novembris 2010 võin avaldada saladuse – 6 kuud tasuta veebimajutust Cactus Hostingus ei ole illusioon õnnes, vaid reaalsus. Aadressi regamise teine eesmärk – katse näha, kas lubatud 6 kuud tasuta veebimajutust on reaalsus või unenägu illusioonina õnnes, on nüüdseks läbi saanud. Ja tulemus oli positiivne – veebimajutus oli tõesti 6 kuud tasuta, kusjuures ettevõtte klienditeenindus, kelle tööajaks, ma olen nii aru saanud, on hommiku üheksast õhtu kella viieni, lisaks on samal ajal klienditeenindusega võimalus suhelda ka Live Chat’is, kus, nagu aru olen saanud, ollakse sees äärmiselt vähe, on samuti igati positiivne ja aitavad alati nõu ja jõuga. Live Chat’is suheldes saadakse kiri alati kätte ning nendele ka vastatakse, isegi kui küsimused peaksid olema äärmiselt totrad ja lollid.

Mäletan aega, nii mõne aasta tagust aega, kui sõber Paavel veel meie seas oli, kui sai otsitud veebimajutuse pakkujat, kes suudaks vastata klientide nõudmistele, vajadustele. Paavel valis tol ajal selleks ettevõtteks Beeserveri, mida mina hakkasin kutsuma Peeserveriks. Just selle tõttu, et ettevõte ei teinud seda, mida oleks vaja olnud. Samuti tundusid nad olevat petjad. Paavel kolis oma lehe teise pakkuja juurde, kelle nime enam ma kuidagi meenutada ei suuda (mingi kodu oli või midagi taolist).
Kuid lisaks Elkdata’le ja Virtuaal.com’le on Cactus Hosting üks nendest, kes teeb oma tööd hästi.  Samuti ei ole ma ilmutanud ühtegi probleemi ettevõtte ja kliendi (ehk minu) vahel. Hinnad on positiivselt normaalsed, peaaegu 100 krooni kuu, aga see summa on seda väärt.
Võin kindlalt väita oma kogemuste ja katse tulemuse põhjal, et Cactus Hosting on ettevõtte, kelle auasi näib olevat parema teeninduse pakkumine, olla kliendile toeks igas asjas ja igas küsimuses, olgu küsimused nii totrad või lollid, kui need ka ei oleks.

Lisaks on ettevõte liitunud Ausa Hinnastamise Leppega (AHL), mille eesmärgiks on ära hoida põhjendamatu kaupade ja teenuste hindade tõstmine euro kasutuselevõtmise käigus. Eks tulevik näitab, kas AHL-iga liitunud ettevõtted ja ettevõtjad ka oma lubadusi peavad.

Tegemist ei ole reklaamiga! See postitus on eelkõige minu arvamusel põhinev sissekanne!

Jagage postitust

Kommenteeri