Kasutustingimused

Üldine

See on minu, Ailari veebikodu ja kirjutan siin kõigest kõike ja mitte midagi kõigest. Teil ei ole õigust mulle käskivas vormis öelda, mida tohin ja mida ei tohi kirjutada!

Käesolev veebipäevik on mu isiklik blogi ehk veebipäevik ehk avalik päevik, kus põhirõhk on arvamuste avaldamisel kõikvõimalike maailmas toimuva ja kõige muu kohta, millest aga heaks arvan. Postitusi lugedes peate arvestama, et selles blogis avaldatud postitused ja materjalid võivad:
 

  • sisaldada roppusi;
  • sisaldada veidikene valet ja ääretult vähe laimu ;D
  • olla mõeldud huumorina;
  • olla järgimisel tervisele ohtlikud ja tekitada sõltuvust :yes:
  • sisaldada näpu-, ilu-, stiili-, kirja- ja kõiki teisi maailmas eksisteeerivaid, kuid ka mitte eksisteerivaid vigu :D :P

Vastunäidustamine

Nagu ühes viisakas ja toredas blogis kombeks, annan võimaluse kommenteerida artikleid ja teisi vaatamis-, kuulamis- ja lugemisväärsusi kõigile viisakatele ja headele inimestele, kes, palun, võiksid vastunäidustusi lisades jääda viisakaks. Blogi lugemine ei nõua kasutustingimustega nõustumist, küll aga nõuab seda kommeteerimine.

Kõik reklaamsisuga vastunäidustused, mis sisaldavad väga sisutühje kommentaare, eemaldan ning prahihunniku moodi sisutühjatest kommentaaridest, mille ainsaks  eesmärgiks on nofollow linkide saamine oma veebisaidile, eemaldan lingid.

Reklaam & külalispostitused

Kui keegi soovib oma reklaami edastada selle lehe kaudu, siis seda peab ja saab teha ainult reklaami tagasiside vormi kaudu

Nüüdsest on võimalikud ka külalispostitused, kuid see on tasuline: üks sõna=15 eurosenti. Postitust ei avaldata enne tasu laekumist. Täpsema info saamiseks kasuta tagasiside vormi või saada külalispostituse tellimus

PS! Kuna siin blogis avaldatud postitused, mis võivad tunduda reklaamina, kuigi nad seda ei ole, ei pruugi peegeldada minu tõekspidamisi, eelistusi ja/või arvamusi, jätan endale õiguse reklaamitava toodete ja teenuste kohta avaldada nii positiivset kui negatiivset (või jääda hoopiski neutraalseks) arvamust.

Autoriõigused

Kasutades blogi (ja teiste erilehtede) materjale, olge palun nii head ja viidake originaalpostituse aadressile või ainult blogi pealehele.

Blogis avaldatud luuletused, muinasjutud ja muud Omaloomingu artiklid, mods (loe: modifikatsioonid) on kirjutanud ja loonud  (vähemalt üritanud) Gabriel Eisel (alias Ailar Kaljurand) ja nende avalikult esitamine, reprodutseerimine, kopeerimine ja paljundamine mehaanilisel ja mistahes muul viisil on ilma autori eelneva (kirjaliku) loata keelatud! Kuid neid võib kasutada, kui viidatakse tagasi originaalpostitusele;
Videod ja helifailid  on kokku miksinud (tegelt siiski üritanud :) ) samuti Ailar ning nende avalikult esitamine, reprodutseerimine, kopeerimine ja paljundamine mehaanilisel ja mistahes muul viisil on ilma autorite eelneva kirjaliku loata keelatud!
Viidake helifaile või videoid või pilte kusagil kasutades tagasi blogi pealehele või vastavale omaloomingu lehele.

Omaloomingu videod & muusika

Saidi autori poolt kokku miksitud videodes kasutatud videod, klipid telesarjadest (ja/või filmidest), taustamuusika ja muud helifailid kuuluvad nende tegelikele omanikele.

“Terminaator Web Live!” videodes ja “Terminaator Intro” taustaks kasutatud muusika autoriõigused kuuluvad ansamblile Terminaator (Terminaator Music OÜ) ja kasutatud fotod ja videod nende tegelikele omanikele. Minu poolt oli kõiki neid ainult rõõm kokku miksida :)

Tasuta WordPress kujundused

WordPressi platvormile mõeldud tasuta kujundused on teinud, vähemalt üritanud teha Ailar veebiaadressiga www.muleioleblogi.net ning need on mõeldud kasutamiseks ainult WordPress blogi platvormil, kaasa arvatud blogspot.com ja teistel samalaadsetel lehekülgedel. Kujundusi võivad kasutada kõik, kellel soovi ja tahtmist mistahes valdkonna saidil või blogis. Kujundused on allalaaditavad vastava kujunduse lehelt. Kujunduste pilte, värve jms. võib igaüks muuta, nii nagu talle ja tema lehele sobiv on. Samuti võib muuta jaluse (footer) linke nii, nagu kellelegi vaja või need hoopiski eemaldada.
Kuid kujunduse failist ei tohi eemaldada linki koos mu nimega minu veebisaidile! Kujundusi võib alati muuta ja redigeerida ning avalikult esitada. Alati tuleb viidata originaalkujunduse autori veebilehele, milleks on www.muleioleblogi.net. Kujundusi ei tohi müüa!
Täpsem info tehtud kujunduste kohta inglise keeles: www.muleioleblogi.net/wp-content/uploads/downloads/ReadMe.html.
Gray Blog Theme ja Dark Theme ning Blue Shadow 2, mis hetkel on Muleioleblogi.net lehe peastiiliks, on mõeldud kasutamiseks isiklikus vormis ehk ainult minul ja ainult selles blogis aadressil www.muleioleblogi.net. Need kujundused ei ole allalaetavad ning nende kasutamine ja muutmine ilma autori ehk minu eelneva kirjaliku loata ei ole lubatud!