Postitused sildiga rasedus

Tervitustega Saaremaalt!

By | 28. mai 2015

Tere head lugejad üle pika-pika aja. Seekord on blogimisse tulnud tõepoolest väga pikk vahe, peaaegu pool aastat juba. Kuid alati ei ole võimalik postitada ajapuuduse tõttu või muudel põhjustel. Mis siis aga vahepeal toimunud on? Esimesena tuleks välja tuua muutustega läänerindel teema, mis lühidalt rääkis preilna raseduse kulgemisest. Nüüd on rasedus lõppenud ning 30.jaanuaril 2015 sündis minu, Armsakese… Loe edasi »

Kahekümne esimene blogipäev (21/100): Muutustega läänerindel (6/7)

By | 24. september 2014

Oh mind küll Teised blogijad, kes võtavad osa projektist “100 blogipäeva”, on jõudnud juba poole peale või kaugemale või isegi lõppu, 100 blogipäevani, mina aga jõuan alles 21. blogipäevale Kuid midagi ei ole teha. Alati ei ole mõtteid, millest kirjutada, ja ei jagu alati aega ega viitsimist, et kirjutada.Kuid täna teen üle pika aja taaskord ühe sissekande. Jätkan… Loe edasi »

Üheksateistkümnes blogipäev (19/100): Muutustega läänerindel (5/7)

By | 16. august 2014

Eesti ilm on täna nii vahva. Ei ole suurt palavust, erinevalt eelmisest nädalast, hoopis vihma kallab aeg-ajalt nagu oavarrest. Aga see on hea. Minule nii meeldib selline ilm. Tõsi, märjaks muidugi saada ei taha, aga natukene vihma ju halba ka ei tee. Räägitakse küll vanarahva tarkusega, et vihm pidi olema mingil määral happeline või midagi taolist ja et… Loe edasi »

Seitsmeteistkümnes blogipäev (17/100): Muutustega läänerindel (4/7)

By | 11. august 2014

Tuhat ja tuline, kui kurb meel mul on, et täna öösel ei saanud näha korralikku supertäiskuud. Kohati tundus ta tõesti suurem, kui tavaliselt, kuid mida enam ta kaugenes (isegi siis, kui oli lähedal), seda raskem oli aru saada, on ta suurem või mitte. Veidi pettunud olen. Aga mis seal ikka. Ehk on midagi näha aastal 2052. Lootus sureb… Loe edasi »

Üheksas blogipäev (9/100): Muutustega läänerindel (3/7)

By | 8. juuli 2014

Appikene, kui palavad ilmad on siiani olnud. Kohutav! Oleks nagu Liibüasse sattunud! Kui ülemullu oli suvi nagu Islandi ilmajaam, kes soovitas inimestel 5oC kuuma tõttu koju jääda, ainult taevas kastrulist välja valatud vihm, vinguv tuul ja külm nagu Eesti sügis, siis see nädal on olnud tohutult palav. Näiteks eile sõber mandril ütles, et neil olevat olnud suisa 37oC… Loe edasi »

Muutustega läänerindel (2/7)

By | 24. juuni 2014

Me Armsakesega üritame või siis oleme juba leppinud teadmisega, et meist vägagi tõenäoliselt saavad lapsevanemad. Sai kolmapäeval koos käidud naistearsti juures, kes uuris neiu kõhtu ultraheliga… Ja selgus, et rasedus on kestnud juba 5 nädalat, seega jookseb 6 nädal, ühtlasi ka teine kuu. Samuti kingiti meile, enamasti siiski vist talle, paar raamatut – “Rasedus, sünnitus, vastsündinu” ning spetsiaalselt… Loe edasi »

Muutustega läänerindel (1/7)

By | 14. juuni 2014

Tavaliselt ja võib-olla isegi reeglina on läänerindel alati muutusteta, kuid meie Armsakesega oleme jõudnud sellesse staadiumi, kus muutused läänerindel on garanteeritud niivõrd, et ei oska isegi kuidagi seda kirja panna. Aga jah, eks kunagi oleks juhtunud see aeg, kui jõuame nii kaugele, kus suurem jagu noorpaare jõuavad või juba on jõudnud. Meil mõlemal rõõmu palju ja loobuda sellest… Loe edasi »