Muleioleblogi.net blogiriba

Nimi: Muleioleblogi.net blogiriba
Fail: Muleioleblogi.net.exe (blogi serverist) või aadressilt muleiolebloginet.ourtoolbar.com/exe
Autorid: Conduit.com ja Ailar
Autorite WWW: www.conduit.com (Conduit.com) ja www.muleioleblogi.net (Ailar)
Ühilduvus: Mozilla Firefox, Flock, Opera, Internet Explorer, Safari. Ülejäänuid ei tea, aga peaks töötama kõikide brauseritega, mis toetavad toolbare (tööriistaribasid)
Uuendused: Blogiribale tehtavad uuendused ilmuvad sellel lehel uue installeriga
Kuidas installeerida: Blogiriba kasutamiseks ja installeerimiseks Mozilla Firefox’ile ja Flockile (ka Operale minu teada) minge aadressile muleiolebloginet.ourtoolbar.com/exe ning vajutage Allow. Seejärel teeb brauser teie eest töö ise ära. Peale brauserisse lisamist tehke restart ja blogiriba ongi teil olemas.
Juhul, kui teistel brauseritel see aadress blogiriba brauserile ei lisa, vajutage siia installeri allalaadimiseks, salvestage installer oma arvutisse ja käivitage Muleioleblogi.net.exe installer oma masinas


Muleioleblogi.net toolbar ehk minu keeles muleioleblogi.net blogiriba on kitsamas tähenduses nn. tööriistariba, mis loodud Conduit.com lehel ning mida peale installeerimist saab kasutada uute postituste kiirelt kättesaamiseks ja nende lugemiseks, minna logol klikates blogi avalehele ja kasutada otsingut tervest maailmast, kuid ka ainult blogi leheküljelt (kuid see miskipärast hetkel ei vunka :( ).
 
Allalaadimine ja installeerimine on lihtne Mozilla Firefox ja Flockile lisamiseks, samuti saab seda lisada ka Operale, Internet Expolerile ja teistele veebibrauseritele.
Blogiriba kasutamiseks ja installeerimiseks Mozilla Firefox’ile ja Flockile minge aadressile muleiolebloginet.ourtoolbar.com/exe ning vajutage Allow. Seejärel teeb brauser teie eest töö ise ära. Peale brauserisse lisamist tehke restart ja blogiriba ongi teil olemas.
Juhul, kui teistel brauseritel see aadress blogiriba brauserile ei lisa, vajutage siia, salvestage installer oma arvutisse ja käivitage Muleioleblogi.net.exe installer oma masinas. Mingil ajal annab installer mõningad seaded, mida saate muuta, kas soovite või ei soovi. Seejärel avaneb brauser (arvatavasti Internet Expoler) ja oletegi Muleioleblogi.net blogiriba installinud ja see on valmis kasutamiseks.

Jagage lehekülge

Kommenteeri