/ aprill 15, 2016/ 7 päeva ja 7 ööd, Loodus/ 0 kommentaari

Läätsa sadam, Saare maakonnas Salme vallas asuv pisike sadamake, kuhu me Armsakesega kunagi varem sattunud ei ole, sest… noh.. olgem ausad – me lihtsalt ei ole viitsinud :D . Nüüd aga, täpsemalt 12.aprillil tegime selle teoks ja käisime uurimas, missugune Läätsa sadam, mille kohta infot ja veidi rohkem pilte lisaks selles postituses olevale pisigaleriile leiad Kipper foorumist, siis on, mis seal leidub ja mis üldse teha saab.
Jah, kala saab püüda, nagu tegid need 3 noort tegusat poisiklutti tol päeval, viies väidetavalt nii mõnegi kala ka koju, ja üsna lihtsasti. Samuti, nagu kohane enamus ja suuremalt jaolt sadamatele ja meredele, mis suurimaid linnu ümbritsevad, saab seal liikuda mööda lühikest, kohe väga lühikest muuli (nt. Eesti pikim muul asub Pärnus). Ka autodele ei ole parkimisala just suur, aga kitsas ka pole, parkimisruumi sellise väikese sadama kohta on seal piisavalt. Ka on kaugelt näha näiteks Roomassaare Sadamat ja kui mu mälu mind ei peta, mis tavaliselt ikkagi petab :blush: , siis oli vist isegi Salme sadamat näha :hmm:
Kellel muude toimetuste kõrvalt viitsimist ja aega on, siis käige võimalusel läbi. Mingi tegevuse, erinevalt meist, kelle jaoks oli see suht igav, sest ei ole eriti tegevust, seal ikka ehk külastajad leiavad. Vaatad korra ära, mis-kus asub, kuidas meri lainetab ja pilved liiguvad, aga see on ka kõik. Nii et minge ja nautige! :yes:

Jagage postitust

Kommenteeri