/ detsember 22, 2012/ Astroloogia, Inimesed & ühiskond, Loodus/ 0 kommentaari

Maailma lõppu, nagu mingid elukad ennustavad juba enam kui 10-aastat vist, ei tulnud. Ei olnud ei Päikest ega muud tulekuma taevas, mis oleks pidanud hävitama maailma 21.detsembril 2012. Taevas on täiesti tulevaba.
Üks minu versioonidest, miks maailma lõppu ei tulnud, on:

Eile, 21.detsembril 2012 esimestel tundidel läksid Kuu ja Päike kaklema. Kuu tahtis tuua maailmalõpu külmutades, Päike aga kiirte abil põlema pannes.
Nad ei saanud kuidagi kokkuleppele ja nende vaidlus läks järjest vihasemaks ja vägivaldsemaks, kuni Kuu sai nii vihaseks, et andis Päikesele nuga, mille tagajärjel hakkas Päike pragunema, eraldades seepeale meeletut soojust, pannes maailma põlema. Päike võttis endas aga jõu kokku ning pussitas Kuud vastu, tabades teda täpselt keskele (inimesel asuks seal nina), mille peale Kuu pooleks läks ja hoides hoides ära maailmalõpu, külmutades Päikese poolt tekitatud tule.
Selle tõttu ei saabunud eile maailmalõppu ja mida ei juhtu ka järgmised 4 miljardit aastat, sest Kuu ja Päike ei saa kaklema minna enne, kui nimetatud aja möödudes, sest nende paranemine võtab just nii palju aega.
Eile aga muutusid inimesed kõige suhtes mitte soojemaks, vaid külmemaks, mitte millesti hoolides, sest Kuu külmutas Päikese tule ja inimeste südamed ja hinged :hahaha: :uskumatu: :ok:

Vot selline on siis minu üks versioon, miks maailmalõppu 2012.aastal 21.detsembril ei tulnud. Siiski ei tasuks seda võtta tõsiselt. See lihtsalt pisike iroonitsev naljana mõeldud tekst maailmalõpu teemal, millest paljhu räägitud on, nii tavainimeste poolt tänaval ja meedias (raadio, TV jms), kui ka asjatundjate kindlad arvamused.

Jagage postitust

Kommenteeri