/ juuli 8, 2014/ 100 blogipäeva, Loodus, Veebibeebi/ 0 kommentaari

PäikeAppikene, kui palavad ilmad on siiani olnud. Kohutav! Oleks nagu Liibüasse sattunud! Kui ülemullu oli suvi nagu Islandi ilmajaam, kes soovitas inimestel 5oC kuuma tõttu koju jääda, ainult taevas kastrulist välja valatud vihm, vinguv tuul ja külm nagu Eesti sügis, siis see nädal on olnud tohutult palav. Näiteks eile sõber mandril ütles, et neil olevat olnud suisa 37oC sooja (tõenäoliselt paistis päike otse väliskraadiklaasi peale) ja täna kuskil 27-30oC, kuigi eeldan, et võis siiski soojemgi olla. Igatahes tööl ei aidanud mind palavuse osas karvavõrdki sinna kunagi muretsetud sooja puhur, mida saab nuppe reguleerides asetada külma õhu puhumise peale. Natukene higimulle otsa ees sai leevendada ainult siis, kui nägu otse puhuri ette panna, et natukenegi külma õhku saada. Ja mõelda vaid, et minu Armsakene sai kolm kuud sellise paugu, et nüüd jookseb kolmas raseduskuu. Vaikselt, nagu ta ennist mainis, on tal osad sümptomid vaikselt märku andma hakanud. Näiteks kõhuvalu ja väsimus, iiveldus ja pearinglus, nõrkushood ja palavus, kuigi ma ei ole kindel, kas palavus ja nõrkushood on raseduse tunnuseks praegusel hetkel, sest õues on nii palav nagu oleks autoga Liibüast vahepeal Saudi-Araabiasse sõidetud, muidugi ilma konditsioonita, mille purjus poe ees seitsmest kollase sildiga Walterit libistanud :friendsdrinking: kaagid oma paljaste kätega ära lõhkusid ;D ja nõrkushoog võis tuleneda just samusest kuumusest. Aga võta näpust või tõmba sõrmest, kas on nii või tõesti naa.
Armsakesel läheb siiani kenasti, erilisi sümptomeid pole olnud, välja siis arvatud eelpool nimetatud, ka oksendamist ei ole olnud, siiski ei tea kunagi ette, millal see temani jõuab. Kaldun arvama, et kui ta sellest suuremalt jaolt isegi pääseb, siis mingil määral ta selle läbi tegema peab, soovib ta sea või mitte.
Liigub palju ringi, vajadusel ja võimalusel sööb erinevaid puuvilju, joob piima ja mahla, vahetevahel ka gaseerimata vett, mida tema poest tahab osta, mida aga mina jällegi ei mõista. Ma ei saa aru, miks osta poest tavalist gaseerimata vett, täitsa sama vedelikku saaksin ka kodus kraanist. Minu jaoks täielik müstika. Minu jaoks on müstika seegi, miks armastatakse soolvett. Minu jaoks absoluutselt välistatud jook.
Vat selliselt on siiani meie elud sujunud. Vaikselt ja rahulikult palavuse käes, mis lööb või maha.

Siin aga tänase ilma ja sooja päikese teemaga hästi kohanduv laul…

Jagage postitust

Kommenteeri