/ juuni 28, 2014/ 100 blogipäeva/ 0 kommentaari

100 blogipäeva

Allikas: http://heidi.tarkpea.ee/2014/06/18/100blogipaeva-1100-let’s-go/

No nii, hakkame pihta esimese postitusega sajast. Keegi Tarkpea, kellele meeletult meeldib teha trenni, mis tahes trenni ta siis blogi pealkirjas ka silmas (ei) peaks, mõtles selle toreda blogiürituse välja ja leidsin et miks mitte isegi osaleda. Niisiis ma teen seda. Kõik postitused, mille pealkiri sisaldab sõna “Blogipäeva”, kriban blogi tekstilahtrisse täpselt sellise sõnastusega ja nende sõnadega, mida sülg välja tahaks sülitada ja mida sõnade peaarvuti, milleks on aju oma närvilõpmetega. Ja kirjutan kõigest sellest, mis avalikkusele sobilik on.
Otsustasin aga osa võtta seepärast, et omalgi oleks äärmiselt põnev teada, missugused oleksid mu postitused siis, kui ma ritta seadvaid sõnu enda jaoks terviklikkuseni ega ideaalseks ei lihvi (nii palju siiski jääb samaks, et kogu postituse esimese tähe, mida nimetatakse Drop Capsiks, smileyde kasutamise ja postituse pildi lisamise jätan alles. Olgu lugejad mulle tunnistajaks! :yes: ). Kõik peab tulema loomulikult. Iseasi kui loomulik kogu see saja päivane protsess olema saab. Ise loodan muidugi, et huvitav ja lugejatele kaasahaarav.
Aga mis siis enam pikemalt kobiseda, postitus valmis kirjutatud, kuigi see väga lühike, kui võrrelda seda mu teiste postitustega. Ja kes teab, et proovin kunagi ise videoblogi järgi ehk siis selle, et kirjutamise ajal mölisen oma igava ja mõttetu mula kaamerasse ja esitlen seda siis siin blogis videona…

Jagage postitust

Kommenteeri