/ veebruar 9, 2022/ Inimesed & ühiskond, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Endiselt ei saa üle ega ümber, ei ümber nurga ega isegi kaudselt otse. Postcrossing.com on lehekülg, mis võimaldab kõikidel huvilistel postkaardi saatmisest ja saamisest võhivõõralt süsteemi poolt genereeritud juhuslikust riigist tasuta osa saada. Selleks tuleb luua tasuta konto ning nii saabki alguse postkaartide saatmise ja saamise teekond. Minul täitus 30.jaanuaril kommuniliikmeks olemise teine aasta.
Mu profiil on: Rehunubo profiil. Enne läbi minu silmade parimate ja ilusamate piltide juurde asumist veidi statistikat kahe aasta eest kokku:

  • Enim kaarte, 15, olen saatnud Saksamaale. Sellele järgnevad 10 kaardiga Ameerika Ühendriigid, 9 kaardiga Venemaa Föderatsioon ning 3 kaardiga on samal pulgal Soome ja Holland.

  • Seevastu minule on kaarte saadetud enim Saksamaalt, kust neid laekus kokku 13. Järgnevad Ameerika Ühendriigid 8 kaardiga ning samal pulgal 5 kaardiga on saadetud kaartide statistikaga sarnaselt Soome ning saadetud statistikas kajastunud Hollandi asemel hoopis Venemaa Föderatsioon ja esiviisiku lõpetavad 3 kaardiga konkureerivad Jaapan ja Holland.
  • 09.02.2022 seisuga olen saatnud ja vastu saanud kokku võrdselt 56 kaarti
  • Saadetud kaartidest on kõige pikem kaardi teekond olnud 81 päeva, kui saatsin kaardi Kanadasse, kõige kiirem aga ainult 5 päeva, kui süsteem genereeris saaja riigiks Saksamaa.
  • Saadud kaartidest on kõige pikem kaardi teekond olnud, usute või mitte, 338 päeva, kui kaart pandi teele 2.märtsil 2020 Malaysiast ja minu oranži postkasti saabus see alles 3. veebruaril 2021. Kõige kiirem jõudis minuni seitsme päevaga, kui kaardi saatsid mulle kaks leedulannat.

Nüüd aga bye bye statistika ja hello hello kaardid

Jagage postitust

Kommenteeri