/ september 16, 2012/ Loodus/ 0 kommentaari

Foto: http://www.paide.blogspot.com

Püha jumalaema kirik Pariisis, milline/missugune kirjutamistuhin mul täna on. Kirjutaks või romaani. Seda ma siiski teha ei saa, kahjuks, sest esiteks ei ole mul käepärast arvutit, mis on kodus, kuhu teos sisse kanda, ning teiseks pole mul vabu kaustikuid, kuhu romaan kirja panna.
Aga katki ei ole midagi, kõik on terve(d), ka “Portselanist Tüdruk” :wink: Ka õues olev ilm on peaaegu terve, ilma mingisuguste kriimudeta, kuigi viimased kaks päeva meenutavad ja tuletavad meelde talve: veidi jahedust ja natukene jäisust. Hommikuti on maas kaste, seinad-uksed kastega koos, maapind ja muru märg, nagu oleks täna päeval või öösel ohtrasti vihma kallanud, mis rohkem võib meenutada selle aasta suve, mida kahjuks ei olnudki, mistõttu ei saa seda kuidagi suveks nimetada, ning üldiselt sügisest.
Õhtuti on lisaks miinuskraadidele (vähemalt usun, et on mõned väikese arvuga, näiteks 1 või 2, miinuskraadid) ka selline talvine hõng, kuigi lumeta, mis näiteks eile, kui sai M & M’i, Evelini ja Rando ning Andruse, M & M uue naabriga Kaptenis käidud, kus Madis vihkus tantsu nagu tõeline Eesti tantsulõvi (või peaks ütlema tantsumees?),jättis tõelise 2011.aasta talve mulje, kui lisaks külmakraadidele paistis mu korteriaknast sisse hoovav päikesevalgus ja lumi sätendamas nagu miljoni dollari kalliskivi.
Täna, 16.septembri hommikul meeldivale tööle suundudes (jah-juhhuuu! mul nüüd töökoht linnas, õnneks mitte maal!) oli kohe arusaada ja tunda, et õhk on värskem (kas ka puhtam, seda ma kindlalt ei tea, kuid usun, et pigem mitte) ning ehk on loodus veidi ()puhanud().
Seda muidugi tänu vihmale, siiski pole ma sugugi kindel, et öösel märjukest, (õnneks või) loodetavasti mitte alkohoolset, taevast raheterade moodi maha sadas. Selle teksti kirjutamise ajal töö juures, mis ei ole küll kergete killast, aga raske – mitte kunagi, kui kell on 11:00, seda teksti blogi tekstiredaktorisse paberilt ümber kirjutades (18:00-19:10 blogisse kirjutamise aeg) tuli mul kolju sisse isegi ühe luuletuse mõtted ja sõnad, mis, otse loomulikult, seotud endiselt, nagu enamus eelmistest, armastusega… Neid ridu ma antud hetkel ei avalda, üritan selle lähiajal valmis kirjutada, et see siis võib-olla avaldada.

Sellised olid minu mõtted täna tööl ja nüüd siis kodus. Ärge siis unustage, blogijad, võtta osa Blog Action Day’st (BAD), kus selle aasta teemaks on inimesed üldiselt. Täpsem info BAD saidilt: blogactionday.org.
Ja kõik kodus või külas olevad inimesed – ärge unustage vaadata teist osa “Faktuaalsest Kaamerast” Henrik Normanni juhtimisel 19:30 TV 3-s.

Otsustasin, et seda postitust ei saa lõpetada ilma muusikata ja leian, et “Moonlight Shadow” sobib postitusse lõpetamiseks suurepäraselt :music: Muhedat pühapäeva jätku :wink:

Jagage postitust

Kommenteeri