/ detsember 11, 2016/ Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Varsti on jõulud. Inimesed mõtlevad kindlasti, mida kellelegi kinkida. Kus jõule tähistada. Kuidas tähistada. Kas kodus või tuttavate juures? Mõni rikkam sell ilmselt pühib eestimaa tolmu jalgedelt ning tõmbab mõnda soojemasse riiki. Egiptusesse, Dubaisse näiteks. Meie isiklikult välismaale minna ei plaani, aga arvatavasti läheme jõuludeks maale. Meie pere ning Zanussi ja Bacilloli pere. Väikesed lapsed on kindlasti kannatamatud ja on sussid välja pannud lootuses, et päkapikud neile midagi toovad. Loodame, et siis toovad :wink:
Aga jõulumeeleolus olime täna päeval meiegi. Kolmanda advendi puhuks pani Armsake põlema lõhnaküünla ja teeb hetkel piparkooke Maximast ostetud tainast, millega tulevad väga head pipsad (eelnevatel aastatel nii häid me saanud ei ole). Mina seevastu otsustasin teoks teha mitu nädalat plaanitud jõululaulude sisse laulmise. Nii siis saigi korraliku Thomsoni mikrofoniga, mida testisin selles postituses, lauldud plaanitust ühe laulu laulmisest laulda hoopis kaks lugu.
Esimene on üks mu lemmikute jõululaulude hulka kuuluv lugu, mille laulis kuulsaks Karavan ja Meelis Punder ning millega Maria Listra, kes muideks sel aastal teeb jõulutuuri Koit Toomega, väikse tüdrukutirtsuna Soomes lauluvõistluse kinni pani. Ning teine on veidi tempokam lugu päkapikust, kes kindla isikuga tihti kohtub…
Oma lõbu. Laulja ma ei ole ja on suur tõenäosus, et mul ei ole ei lauluhäält ega viisipidamist… :(
Aga ikkagist tegin selle teoks ning saate mu esitust pleierist kuulata :) Ja kui teil tuju halb, siis kindlasti paneb minu esitus teid naerma. Kui mitte naerma, siis vähemalt muigama :) Ja loodame, et kummagi loo esitajad seda sissekannet ei loe… Või kui loevad, siis ehk ei kuula, kuna nad vajuksid minu pärast maa alla, sest olen rikkunud jõululaulude klassikat :blush: Aga mis siin enam. Nautige :)
Originaalesitused on sellised:

Jagage postitust

Kommenteeri