Postitused sildiga valimised2011

Tean ainult seda, et ma midagi ei tea

By | 6. märts 2011

Oeh… Minuga midagi väga ränka vist lahti. Mu pea on tühi nagu tühjaks tehtud prügikast. Ei mingeid mõtteid, millest kirjutada. Mitte midagi. Isegi mitte pauku ega lõhustumist, mitte mingit efekti. Kahju Aga täna käisin Rando pool, kes mulle helistas ja korraks läbi kutsus. Jõime teed, sõime Evelini valmistatud frikadeli suppi, mis oli oi mai gaad kui hea! Kairi,… Loe edasi »

VALIMISREKLAAM: Isamaa ja Res Publica Liit

By | 14. veebruar 2011

6. märtsil 2011 on käes järjekordsed Riigikogu valimised. Ning enne valimisi on enamus erakondadest paisanud meediasse valimisreklaami. Kui esimeses valimisreklaami postituses heitsin pilgu Sotsiaaldemokraatide kampaaniale, siis selles postituses heidame pilgu Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) kampaaniale. IRL lubab oma reklaamides erinevate erakonna liikmete poolt minu jaoks mõttetuid lubadusi, millega ma nõus ei ole, aga on ka lubadusi,… Loe edasi »

VALIMISREKLAAM: Sotsiaaldemokraatlik erakond

By | 24. jaanuar 2011

2011aasta ei ole ainult metsa aasta, nagu on mitmetes uudistes mainitud, vaid ka valimisaasta. Juba 6. märtsil ootavad ja loodavad Toompea saksad, et Eesti rahvas teeks veel õigema valiku kui 2007aastal, kui valitsuse sai moodustada Andrus Ansip ja Reformierakond. Nägin TV 3-s umbes nädal aega, võib-olla ka veidi vähem kui nädal aega tagasi Sotsiaaldemoraatide valimisreklaami, kus erakonna esimees… Loe edasi »